Güncel
Hemen Oku
GAYRİMENKULE PROFESYONEL YAKLAŞIM: EVAXIS
0

GAYRİMENKULE PROFESYONEL YAKLAŞIM: EVAXIS

Yazar: Emlak Ekspresi 0216 Şubat 2016

Dünyanın iki yakasını buluşturan tek şehir İstanbul’dan esinlenerek doğmuş bir marka olan EVAXIS, Türkiye’ye ve dünyaya değer katan hizmetler sunmaya devam ediyor.

İç Mimar Mehmet Fırat Yolcu ve Gayrimenkul Uzmanı Ercan Başarır ortaklığında hizmet veren EVAXIS, ismini “Economic Value Added” tekniklerinin kısa adı olan “EVA” ve “AXIS” kelimelerinden alıyor. Dünya genelinde 33 acentesi bulunan EVAXIS; mimarlık, inşaat, profesyonel site yönetimi ve proje satışı konularında hizmet sağlıyor.

Gayrimenkule Profesyonel Yaklaşım Evaxis (1)Profesyonel hizmet anlayışı ve sektöre kazandırdığı yatırımlarla dikkat çeken EVAXIS; yabancı yatırımcının kolay ve güvenilir şekilde yatırım yapabilmesini kolaylaştırmanın yanında internet ortamı ve sıcak satış alanlarındaki çalışmalarıyla da etkili projelere ev sahipliği yapıyor. EVAXIS’in kurucuları İç Mimar Mehmet Fırat Yolcu ve Gayrimenkul Uzmanı Ercan Başarır; gayrimenkul sektörüne değer katacak çalışmalar üzerine yoğunlaştıklarını, bu amaçla EVAXIS’in Türkiye’nin yüksek yatırım potansiyelini tanıtmak ve yabancı sermayeyi Türkiye’ye çekmek için köprü vazifesi üstlendiğini vurguluyor.

Geniş hizmet ağı ve profesyonel ekibiyle müşterilerinin yatırımına değer katan EVAXIS, memnuniyeti sağlanmış müşteri portföyüne yeni başarılar katarak, yatırımlarını değerlendirmek ve bu alandaki kazancını arttırmak isteyenlerin destekçisi olmayı sürdürecek. Türkiye’nin gayrimenkul sektöründeki potansiyel gücünün açığa çıkarılması ve yabancı sermayenin Türkiye’ye çekilmesi için çabalayan EVAXIS; Türkiye’ye ve dünyaya değer katan çalışmalarıyla sektöre yeni yatırımlar kazandırmaya devam edecek.

Gayrimenkule Profesyonel Yaklaşım Evaxis (1) Gayrimenkule Profesyonel Yaklaşım Evaxis

Haberle İlgili Düşüncen Nedir?
Bayıldım
0%
İlgilendim
0%
Net Değil
0%
Şaşırdım
0%
Berbat
0%
Üzücü
0%
Yazar Hakkında
Emlak Ekspresi 02