ARK RESIDENCE PROJE TANITIM SAYFASI

[NEXForms id=”1″]

Proje hakkında

Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenin ayrıcalığına yatırım yapın…
İstanbul’un en önemli merkezlerinden Güneşli’de bulunan Ark Residence Güneşli; size sadece bir yaşam alanı değil, kazanç dolu bir yatırım fırsatı da sunuyor. Önemli merkezlere yakın olmasıyla avantaj sağlayan Ark Residence Güneşli hem yaşam alanları hem ticari merkezleriyle yatırımınıza değer katacak bir konumda bulunmaktadır. Bulunduğu konum ve prestij sağlayan değeriyle geleceği garantileyen bir yatırım anahtarını, Ark Residence Güneşli’yi sizlere sunuyoruz.

ark-residence-aile-03

Neden Ark Residence Güneşli ?

AYRICALIĞIN MERKEZİ ARK RESİDENCE GÜNEŞLİ

Lokasyon

Hem daireleri hem de ticari alanları ile Ark Residence Güneşli merkezi konumunun getirdiği avantajla değerine değer katan bir yatırım kapısı sunmaktadır.

Güvenlik / Konfor

Eşsiz mimarisi ve ultra lüks daireleriyle hayatın tüm renklerini hissedebileceğiniz bir proje olan Ark Residence Güneşli sizlere maksimum güvenlik, konfor ve ayrıcalık fırsatlarını sunuyor

ayricalik-ark-residence-01

ayricalik-ark-residence-02

Yatırım Değeri

Güneşli’de bulunan Ark Residence Güneşli, sadece bir yaşam alanı değil, kazanç dolu bir yatırım fırsatı da sunuyor. Önemli merkezlere yakın olmasıyla Ark Residence Güneşli yatırımınıza değer katacak bir konumda bulunmaktadır.

Ulaşım Kolaylığı

Atatürk Havalimanı’na dakikalar mesafesinde bulunması, CNR Expo, Dünya Ticaret Merkezi ve Olimpiyat Stadyum’u gibi merkezlere yakınlığı nedeniyle Ark Residence Güneşli bir tercih sebebi olmaktadır